Острицька громада

Чернівецька область, Чернівецький район

рішення виконавчого комітету

 Фото без опису

УКРАЇНА

  •          ОСТРИЦЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА  ГЕРЦАЇВСЬКОГО  РАЙОНУ                                          

ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

Фото без опису

 

60520  село Остриця Герцаївського району Чернівецької  області  тел. (240)  3-63-24

 

  • Р І Ш Е Н Н Я

 

 

           20   лютого  2020  року                                   №  17

 

       «Про  надання матеріальної

           допомоги»

 

Керуючись п.п.1 п.“а”  ст.34 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” розглянувши заяви гр. Падурару В.І., Сенич М.В., Непомнящий Ю.В.,  Кукуляк Г.К., Болда К.В.,Косован О.В.,Гиндак А.І.,Аксенте В.І.,Тинжала Т.В.,Матей І.І. Замфір В.М. Андронік М.І. щодо надання одноразової матеріальної допомоги у зв’язку з важким фінансовим та матеріальним становищем та враховуючи висновки та пропозиції комісії Програми «Турбота»,  виконавчий комітет сільської ради

В И Р І Ш И В :

1. Надати одноразову матеріальну допомогу у сумі 500/п’ятсот/ гривень гр. Падурару Віорікі Іванівні, 1978р.н. одинокій матері, на придбання  ліків та у зв’язку із фінансово-матеріальними ускладненнями в сім’ї.  Підстава:  заява, виписка з медичної карти, акт обстеження.

2. Надати одноразову матеріальну допомогу у сумі 500/п’ятсот/ гривень гр. Сенич Михайлу Васильовичу, 1960р.н. на лікування і у зв’язку із фінансово-матеріальними ускладненнями в сім’ї.  Підстава:  заява, виписка з медичної карти, акт обстеження.

3. Надати одноразову матеріальну допомогу у сумі 1000/одну тисячу/  гривень гр. Непомнящий Юрію Веніаміновичу, 1963р.н. на лікування і у зв’язку із фінансово-матеріальними ускладненнями в сім’ї.  Підстава:  заява, виписка з історії хвороби.

4.  Надати одноразову матеріальну допомогу у сумі 1000/одну тисячу/    гривень гр. Кукуляк Георгію Константиновичу1931р.н. на лікування і у зв’язку із фінансово-матеріальними ускладненнями в сім’ї.  Підстава:  заява, довідка з історії хвороби.

5. Надати одноразову матеріальну допомогу у сумі 1000/одну тисячу   гривень гр. Болда Кристині Василівні, 1982р.н. на лікування і у зв’язку із фінансово-матеріальними ускладненнями в сім’ї.  Підстава:  заява, виписка з медичної карти стаціонарного хворого, акт обстеження.

6. Надати одноразову матеріальну допомогу у сумі 1000/одну тисячу гривень гр. Косован Олені Василівні 1981р.н. на лікування сина, інваліда дитинства та у зв’язку із фінансово-матеріальними ускладненнями в сім’ї.  Підстава:  заява, акт обстеження, програма реабілітації дитини-інваліда.

7. Надати одноразову матеріальну допомогу у сумі 500/п’ятсот/   гривень гр. Гиндак Аліні Іванівні, 1989р.н. на лікування і у зв’язку із фінансово-матеріальними ускладненнями в сім’ї.  Підстава:  заява, акт обстеження,довідка МСЕК.

8. Надати одноразову матеріальну допомогу у сумі 1000/одну тисячу/   гривень гр. Тинжала Татьяні Василівні, 1966р.н. інваліду  ІІ групи на лікування і у зв’язку із фінансово-матеріальними ускладненнями в сім’ї.  Підстава:  заява, акт обстеження.

9. Надати одноразову матеріальну допомогу у сумі 500/п’ятсот/ гривень гр. Аксенте Віолетті Іванівні, 1979р.н. на лікування і у зв’язку із фінансово-матеріальними ускладненнями в сім’ї.  Підстава:  заява, висновок ЛКК.

10. Надати одноразову матеріальну допомогу у сумі 1000/одну тисячу/    гривень гр. Матей  Іван Іванович, 1967р.н. на лікування і у зв’язку із фінансово-матеріальними ускладненнями в сім’ї.  Підстава:  заява, клопотання  сімейного лікаря, акт обстеження.

11. Надати одноразову матеріальну допомогу у сумі 700/сімсот/    гривень гр. Замфір Василю Миколайовичу, 1950р.н. інвалід ІІ групи на лікування і у зв’язку із фінансово-матеріальними ускладненнями в сім’ї.  Підстава:  заява, довідка МСЕК, акт обстеження

12. Надати одноразову матеріальну допомогу у сумі 1000/одну тисячу/    гривень гр. Андронік Мірчіа Ілліч 1930р.н. на лікування і у зв’язку із фінансово-матеріальними ускладненнями в сім’ї.  Підстава:  заява,  акт обстеження.

13.Начальнику фінансово-економічного відділу-головному бухгалтеру Ю.Г.Тодерян  профінансувати зазначені видатки  за рахунок коштів місцевого бюджету.

14. Контроль за дане рішення  залишаю за собою.

 

 

 Острицької

сільської  ради                                        Василь ЦУРКАН

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь