Острицька громада

Чернівецька область, Чернівецький район

Рішення сесії Про план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів у 2020 році

Фото без опису

УКРАЇНА

ОСТРИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ГЕРЦАЇВСЬКОГО РАЙОНУ

ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХVIIІ  ПОЗАЧЕРГОВА  СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ

 

РІШЕННЯ

12 грудня 2019  року                                                            № 1160

 

Про план діяльності з підготовки

проектів регуляторних актів у 2020 році

 

Відповідно до вимог ст. 7 Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності ” від 11.09.2003 року № 1160-ІУ, з метою прийняття виважених рішень направлених на регулювання  господарських відносин на території громади з урахуванням максимально можливих позитивних результатів, спрямованих на забезпечення балансу інтересів суб’єктів господарювання, громадян та влади, а також адміністративних відносин між регуляторними органами та суб’єктами господарювання, керуючись ст.25 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, сільська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

         1.Затвердити план діяльності Острицької сільської ради з підготовки проектів регуляторних актів у 2020 році, що додається.

          2.Відповідальним за розроблення проектів регуляторних актів забезпечити своєчасну підготовку регуляторних актів відповідно до затвердженого плану.

          3. Покласти обов’язки на секретаря Острицької сільської ради Григоршиця Д.Г. оприлюднити план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів у 2020 році.

          4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника сільського голови відповідно  до розподілу функціональних обов'язків та постійну комісію з питань фінансів, бюджету, планування соціально – економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.

 

 

Сільській голова                                  В.Г.Цуркан

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь