До відома мешканців територіальних громад!!!!!!!

Відповідно до рішення ІІІ сесії VІІІ скликання Герцаївської міської ради від 15.04.2021 року № 139-03/21 «Про надання згоди на організацію співробітництва територіальних громад» та рішення ІІ пленарного засідання IV сесії VІІІ скликання Острицької сільської ради від 16.04.2021 року №179-04/21 «Про надання згоди на організацію співробітництва територіальних громад» Герцаївською міською радою та Острицькою сільською радою розпочато співробітництво з метою створення спільного органу управління – відділу містобудування та архітектури.

На виконання статті 8 Закону України «Про співробітництво територіальних громад», з  метою залучення представників громадськості до розгляду  проекту договору, розпочинається громадське обговорення Проекту договору про співробітництво територіальних громад у формі утворення спільного органу управління – відділу містобудування та архітектури.

Пропозиції та зауваження приймаються у письмовій формі  виконавчим комітетом ицької сільської ради за адресою: вул. Зелена, 1,                 с. Остриця (тел (0240) 3-36-24), або за допомогою електронної пошти: ostrytsa@ukr.net до 31 травня 2021 року включно.

У повідомленнях вказуються прізвища, імена, по батькові, місце проживання та ставиться особистий підпис фізичної особи. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.https://rada.info/upload/users_files/04418417/6cd88828fc4f2cc22dbef415da81e477.doc