Привітання голови Острицької сільської ради Василя ЦУРКАНА з днем Конституції України!

Дата: 28.06.2024 11:57

Шановні мешканці Острицької територіальної громади!

Вітаю Вас із визначним національним святом – Днем Конституції України. 28 років тому наша держава отримала Основний Закон, що гарантує фундаментальне закріплення нашої незалежності та навіки закарбовану волю українського народу жити у власній суверенній, соборній країні.

В умовах повномасштабного вторгнення і численних злочинів окупантів, цінності, закладені в Основному Законі України, для кожного з нас набувають ще вагомішого і більш глибинного змісту, оскільки ми вкотре змушені відстоювати своє життя і свій вибір.

У цей день щиросердно бажаю добра і миру, міцного здоров’я й родинного затишку, стійкості та витримки – усім українцям і особливо нашим бійцям, які зі зброєю в руках зараз боронять кордони нашої країни, захищають нас та наші родини, майбуття рідної України

Вірю, у найшвидшу Перемогу України, українського народу та Збройних Сил України!

З повагою,

Острицький сільський голова