Дата: 28.03.2024 10:28

27.03.2024 року у приміщенні Острицької сільської ради відбулося чергове засідання сесії сільської ради, сесія розпочалась із Вшанування Героїв України які віддали життя за суверенність та незалежність України хвилиною мовчання, низький уклін Вам наші Герої.
На порядку денному розглядались питання:
* Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення (громадських слухань, зборів громадян, інших форм консультацій з громадськістю) кандидатури старости у старостинських округах Острицької сільської ради Чернівецького району Чернівецької області.
*Про затвердження фінансового звіту про виконання бюджету Острицької сільської територіальної громади за 2023 рік.
* Про встановлення плати за проведення гурткової роботу в Будинку культури с. Годинівка Острицької сільської ради
* Про внесення змін до Програми організації безоплатного поховання померлих (загиблих) військовослужбовців, учасників бойових дій внаслідок російської агресії та війни в Україні по Острицький сільський раді на 2024 рік
* Про ухвалення проєкту рішення «Про місцеві податки та/або збори на 2025 рік Острицької сільської ради»
* Про внесення змін до Програми профілактики правопорушень Острицької сільської ради на 2023-2025р.р.
* Про внесення змін до сільського бюджету на 2024 рік.
* Про затвердження актів списання установ Острицької територіальної громади
* Про прийняття у комунальну власність автомобіль марки «OPEL Combo-C-VAN-Y1/7» отриманий як гуманітарна допомога.
* Про рекомендацію кандидатури до присвоєння почесного звання «Мати-Героїня» мешканку с. Горбова Чернівецького району Чернівецької області
* та інші різні питання.
Всі рішення були ухвалені згідно чинного законодавства.