З 06 по 10 листопада — у навчальних закладах проходив Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності.

Дата: 16.11.2023 12:28

Рятувальники щоразу були раді бачити дітлахів, організовувати для них цікаві заходи, проте, приділити увагу потрібно було кожному. Діти із задоволенням упродовж всього тижня навчались дбати про свою безпеку, й охочих долучитися з кожним днем більшало.

Ще б пак, працівники Служби порятунку проводили для дошкільнят, учнів і студентів захопливі екскурсії, бесіди на тему безпеки, пізнавальні уроки для школярів, ігри з дошкільнятами, акції з демонстрацією пожежної техніки. Загалом — чимало заходів, й усі цікаві та важливі.

Адже для рятувальників безпека кожної дитини — понад усе. І впродовж усього Тижня знань фахівці Служби порятунку постійно наголошували дітлахам, чому треба дбати про власну безпеку і як саме це робити. 👩‍🚒