Повідомлення про оприлюднення проекту містобудівної документації на місцевому рівні «Детальний план території для розміщення житлової садибної забудови по вул. Головна в с. Горбова Чернівецького району Чернівецької області»

Дата: 26.10.2023 15:22

в с. Горбова Чернівецького району Чернівецької області»

1. Повна назва проекту містобудівної документації, що пропонується, та стислий виклад його змісту:

Детальний план території розробляється на територію, що знаходиться в межах населеного пункту с. Горбова Острицької територіальної громади.

Площа території детального плану території – 0.5187 га.

Площа території опрацювання – 5.8000 га.

На основі комплексної оцінки території з врахуванням раніше розробленої містобудівної документації, рішення Острицької сільської ради даним детальним планом території прийняті рішення, щодо комплексного розвитку території проектування із розміщенням житлової садибної забудови.

В межах території детального плану території передбачається розміщення двох присадибних ділянок (для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд), на яких запроектовано два житлових будинки, орієнтовною загальною площею 390 м².

Характеристика території детального плану території:

- вид функціонального призначення території – території житлової садибної забудови (код 10102.0);

- функціональна зона за ДСТУ – зона садибної житлової забудови (Ж-1).

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження проекту містобудівної документації:

Острицька сільська рада Чернівецького району Чернівецької області.

3. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі: а) дата початку та строки здійснення процедури:

Громадське обговорення починається з 26-го жовтня 2023 року і триватиме до 24-го листопада 2023 року.

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо):

Громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати замовнику в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до проекту містобудівної документації. Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядаються.

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:

Громадські слухання відбудуться 22-го листопада 2023 року об 11:00 год. в приміщенні Острицької сільської ради за адресою: Чернівецький район, с. Остриця, вул. Зелена, 1.

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом містобудівної документації:

Ознайомитись з проектом містобудівної документації можна на веб-сайті Острицької ТГ, а також у приміщенні Острицької сільської ради за адресою: с. Остриця, вул. Зелена, 1, з понеділка по п’ятницю - з 09.00  год. до 17.00 год.

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій:

Острицька сільська рада. Адреса для подання зауважень та пропозицій у письмовій формі: 60520, Чернівецька область, Чернівецький район, с. Остриця, вул. Зелена, 1.

Електронна адреса: ostrytsa@ukr.net.

Зауваження і пропозиції приймаються у строк з 26-го жовтня 2023 року до 24-го листопада 2023 року.