Дата: 31.10.2023 12:37

30.10.2023 року у приміщенні Острицької сільської ради відбулося 24 сесія 8 скликання, сесія розпочалась зі Вшанування пам’яті Героїв які віддали своє життя за незалежність нашої держави України хвилиною мовчання.

На порядку денному розглядались питання:

*Про внесення змін до сільського бюджету на 2023 рік

*Про план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів та план-графік діяльності на території Отрицької сільської ради у 2024 році

*Про внесення змін до списку щодо забезпечення харчуванням за рахунок коштів місцевого бюджету учнів ЗЗСО Острицької сільської ради за І півріччя 2023-2024 н.р.

*Про затвердження уточненого фінансового плану на 2023 рік КНП «АЗПСМ Святого Великомученика Пантелеймона» Острицької сільської ради та затвердження фінансового плану на 2024 рік КНП «АЗПСМ Святого Великомученика Пантелеймона» Острицької сільської ради.

*Про створення та використання матеріального резерву для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на території Острицької сільської ради

*Про доповнення переліку адміністративних послуг сільської ради та затвердження його у новій редакції

*Про розгляд заяв громадян

*Та інші різні питання