Дата: 31.08.2023 15:46

28-30 серпня 2023 року комісією у складі начальника служби у справах дітей ПРЕСКУРЕ А.С., інспектор сектору ювенальної превенції Чернівецького районного управління поліції ГУНП в Чернівецькій області МУРАРУ С.В., поліцейський офіцер громади СВГ ВП Чернівецького районного управління поліції ГУНП в Чернівецької області ЛИС А.Г., поліцейський офіцер громади СВГ ВП Чернівецького районного управління поліції ГУНП в Чернівецької області ВІЗІТІВУ К.Г. проведено  обстеження умов проживання сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах та проживають на території  Острицької територіальної громади, та надана адресна допомога. Під час перевірки із батьками було проведено профілактичні бесіди, щодо необхідності забезпечення належного догляду за дітьми та попереджено про наслідки неналежного виконання батьківських обов’язків. З дітьми проведено профілактичні бесіди щодо правил безпечної поведінки. Результати виявлених недоліків, та прийняті міри  буде обговорено на засідання комісії з питань захисту прав дитини.