«Як в Україні відновити пошкоджений або втрачений військовий квиток»

Дата: 17.07.2023 15:27

«Як в Україні відновити пошкоджений або втрачений військовий квиток»

На жаль, із різних причин військові періодично стикаються із проблемою пошкодження або знищення військового квитка, і в них виникає потреба відновити його.

Про те, як відновити зіпсований або втрачений військовий квиток, розповідає Military Media Centre.

Отже, повторно видати військовий квиток можуть у таких ситуаціях:

• непридатність військового квитка для подальшого використання;
  • пошкодження або знищення військового квитка під час стихійного лиха;
  • втрата або крадіжка військового квитка;
  • зміна прізвища, імені або по батькові особи, що вимагає оновлення даних у військовому квитку.

У цьому випадку слід звертатися:

• військовослужбовцям – до свого командира;
  • військовозобов’язаним або резервістам – до керівника територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Для відновлення військового квитка необхідні наступні документи

1. Заява/рапорт, у якій(-ому) зазначається про обставини втрати військового квитка та прохання про повторну його видачу.
  2. Паспорт.
  3. Матове фото 3х4 без куточка.
  4. Пошкоджений документ або його залишки (за наявності).
  5. Витяг з наказу про результати службового розслідування (якщо документ втрачено).
  6. Довідка з відділу поліції, що була написана заява про втрату (якщо документ був викрадений).

Зверніть увагу: видати військовий квиток повторно можуть лише за рішенням керівника ТЦК та СП.

Дана інформація не є вичерпною, за більш детальним роз’ясненням та захистом своїх прав можете звернутись до сектору «Герцаївське бюро правової допомоги» відділу безоплатної правової допомоги Чернівецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, яке розташоване за адресою: вул. Центральна, 14-А, м. Герца, телефон: (03740) 2-10-46.

Єдиний телефонний номер системи БПД – 0 800 213 103
(дзвінки на вказану телефонну лінію зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України безкоштовні, приймаються цілодобово).

Номер для дзвінків з-за кордону +38 (044) 363 10 41 (вартість дзвінка з-за кордону за тарифами вашого оператора зв’язку).

Усі сервіси системи БПД за посиланням: https://linktr.ee/legalaid.gov.ua