25.05.2023 о 14:00 на засіданні місцевої ради міста Дарабань (Румунія) відбулося укладення угоди про побратимство та співпрацю між місцевою радою міста Дарабань Румунія та Острицькою сільською радою

Дата: 31.05.2023 16:13

În data de 25.05.2023, orele 14.00 la ședinta Consiliului local al orașului Darabani, România, a avut loc încheierea acordului de înfrațire și colaborare între Consiliul local al orașului Darabani si Consiliul sătesc Ostrița, raionul Cernăuti.

Relațiile de fraternitate au scopul de a dezvolta și de a menține legături permanente de prietenie și cooperare în beneficiul ambelor părți și în acest sens hotărăsc să declare orașul Darabani din România si localitatea Ostrița din raionul Cernăuți, regiunea Cernăuți - Ucraina localități înfrățite, în domeniile administrației publice locale, dezvoltării economiei locale, situațiilor de urgență, protecției mediului, culturii, asistenței sociale, tineretului și sportului pentru perioada anilor 2023-2027.

25.05.2023 о 14:00 на засіданні місцевої ради міста Дарабань (Румунія) відбулося укладення угоди про побратимство та співпрацю між місцевою радою міста Дарабань та Острицькою сільською радою,  Чернівецького району Чернівецької області, Братерські відносини спрямовані на розвиток і підтримку постійних зв’язків дружби та співпраці на користь обох сторін, і в цьому сенсі вони вирішили оголосити місто Дарабань з Румунії та територіальну громаду с.Остриця Чернівецького району Чернівецької області Україна –  побратимами, у сферах управління місцевої громадськості, розвитку місцевої економіки, надзвичайних ситуацій, охорони навколишнього середовища, культури, соціальної допомоги, молоді та спорту на 2023-2027 роки.