03.08.2022 року у приміщенні Острицької сільської ради під головуванням заступника сільського голови Михайла ЧОРОПІТИ відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини  на даному засіданні було розглянуто ряд питань:

Дата: 03.08.2022 15:57

* Про доцільність/недоцільність позбавлення батьківських прав

* Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування

* Про доцільність/недоцільність встановлення опіки, піклування та відповідність ії інтересам дитини , кандидата в опікуни та піклувальники

* Про винесення рішення органу опіки про підтвердження  місце проживання дітей

* Про стан виконання батьківських обов’язків

* Про доцільність зняття з обліку дітей, які перебувають у складних життєвих

обставинах, які проживають на території Острицької сільської ради

*Та ряд інших питань

За результатами засідання були прийняті компетентні рішення.Фото без описуФото без опису