Оголошення!!!

Дата: 01.08.2022 16:37

Оголошення!!!

Служба у справах дітей Острицької сільської ради  повідомляє, що Чернівецьким обласним центром соціальних служб проводитиметься навчання для кандидатів в патронатні вихователі та їх помічників.

Патронат над дитиною - це тимчасовий догляд, виховання та реалізація дитини в сім'ї патронатного вихователя на період подолання дитиною,її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин. Кандидатом у патронатні вихователі може бути особа,яка виявила бажання виконувати обов'язки патронатного вихователя на професійній основі,а також має:

- повнолітнього члена сім'ї,який готовий бути добровільним помічником кандидата у патронатні вихователі та бажає пройти навчання разом з ним.Це може бути чоловік або дружина,син чи донька.

- належні житлово-побутові умови за місцем свого фактичного проживання,у тому числі, наявність окремої кімнати (крім прохідних кімнат, кімнат мансардного або підвального типу) та побутових зручностей.

В разі влаштування дітей до патронатного вихователя дана особа отримує від держави соціальну допомогу на кожну

влаштовану дитину та грошове забезпечення вихователя. Розмір соціальної допомоги становить 2,5 прожиткового мінімуму для дітей відповідного віку на місяць (від 5.500-6800 грн.);

3,5 прожиткового мінімуму для дітей з інвалідністю відповідного віку на місяць(від 5.500-6800 грн.);

3,5 прожиткового мінімуму для дітей з інвалідністю відповідного віку на місяць (7.700-9.600 грн.).

Розмір грошового забезпечення становить 5 прожиткових мінімумів для працездатних осіб на місяць(13.000 грн.).

За додатковою інформацією звертайтесь до Служби у справах дітей  Острицької сільської ради.

Чекаємо на небайдужих до дитячої долі людей.