Привітання голови Острицької сільської ради Василя Цуркана з днем Національної Поліції України

Дата: 04.07.2022 15:50

Шановні захисники правопорядку!???????????

Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем Національної поліції України!

Захист життя, честі і гідності громадян та інтересів держави – завдання великої ваги, які ви щоденно виконуєте, щоб у нашій державі панували мир та спокій.

У цей день вітаю всіх, для кого служба в поліції стала справжнім покликанням, а боротьба з порушниками закону – справою всього життя.

Висловлюю щиру вдячність всім працівникам поліції за самовіддану працю, бажаю і надалі мужності, витримки й наснаги, нехай професійні успіхи будуть вашими постійними супутниками у житті. Впевнений, що ви будете робити усе від для зміцнення порядку та зростання авторитету поліції серед населення. Від щирого серця зичу всім родинного добробуту, міцного здоров’, а також стійкості та успіхів у службі!

З повагою!

Острицький сільський голова