Про виробничий травматизм в області

Дата: 10.06.2022 11:58

Про виробничий травматизм в області

Управління Держпраці у Чернівецькій області інформує: з початку 2022 року  на підприємствах, в установах, організаціях Чернівецької області  зафіксовано 14 нещасних випадків, два з яких - зі смертельними наслідками.

Нещасні випадки зі смертельними наслідками мали місце  на підприємстві пошти та зв’язку,  у сільському господарстві.

Найбільша кількість нещасних випадків загального травматизму у регіоні мали місце у соціально-культурній сфері, загалом - 7.

По одному нещасному випадку загального травматизму задокументовано у торгівлі, галузях легкої, харчової, газової  промисловості, на підприємстві лісового господарства.

Актуальна інформація, як працювати безпечно -  на порталі Держпраці:  https://pratsia.in.uaФото без опису