5 січня фахівці Чернівецького районного управління провели профілактичну роботу в житловому секторі міста Герца Герцаївської ТГ Чернівецького району. Рятувальники поспілкувалися з жителями міста про те, як не допустити пожежі в оселі в опалювальний п

Дата: 06.01.2022 12:13

5Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Працівники Служби порятунку роз’яснили громадянам, що взимку через неправильне користування пічним опаленням та електронагрівальними приладами збільшується кількість пожеж у помешканнях. Тому людям слід особливу увагу звертати на справність печей, електромереж та обігрівальних приладів, а також підтримувати у належному стані димарі та вентиляційні канали. Рятувальники розповіли, до чого може призвести залишена без нагляду розтоплена піч, перевантаження електромережі в домі тощо.

Своїм співрозмовникам фахівці Служби 101 вручили пам’ятки з вказаними правилами  безпеки, які не варто ніколи ігнорувати.