Дата: 16.12.2021 13:16

16.12.2021 року в Острицькій сільській раді відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини, де розглядалось ряд питань згідно порядку денного.

1. Про винесення рішення органу опіки про підтвердження  місце проживання дитини Алукі К.М. та Алукі Д.М.  з матерю  Борча Марини Петрівни с. Банчени  з метою тимчасового виїзду за  межі України.

2. Про надання дозволу батькам Прокопчук Олександр Вікторович та Прокопчук Тетяна Анатоліївна на отримання у власність 5/8 частини житлового будинку з господарськими будівлями та спорудами, об’єкт житлової нерухомості в якому зареєстрована та проживає малолітня  дитина Прокопчук Михайло Олександрович , який знаходиться за адресою с.Остриця вул..Емінеску М. , буд.11 Чернівецького району Чернівецької області.

3. Про винесення рішення органу опіки про підтвердження  місце проживання дитини Бойка Роксолани Сергіївни, з матерю  Чапа Руслани Василівни с. Маморниця  з метою тимчасового виїзду за  межі України.

4. Про стан виконання батьківських обов’язків Аббасова Аліна Володимирівна Бряза Георгій Іванович  відносно малолітніх дітей Бряза Богдан Георгійович., Бряза Міхаєла Георгіївна с.Маморниця.

5. Про стан виконання батьківських обов’язків Олейник Марта Григорівна Олейник Валерій Олексійович, відносно малолітніх дітей  Олейник Ренати Валеріївни, Олейник Інеси Валеріївни, Олейник Влади Валеріївни, Олейник Віталіни Валеріївни  Олейник Олександри Валеріївни  с.Горбова.

6. Про стан виконання батьківських обов’язків батька Казаку Костянтин Жеоржелович відносно малолітньої дитини Казаку Флорідана Костянтинівна, с.Горбова.

7. Про стан виконання батьківських обов’язків  Крецу Валентина Олексіївна Ошебко Олександр Вікторович відносно малолітніх дітей Крецу Андрій Олександрович, Крецу Олексій Олександрович , Крецу Іван Олександрович,  с.Луковиця.

8. Про стан виконання батьківських обов’язків мати Фруцька Віоріка Мірчівна відносно малолітньої дитини Фруцька Тетяна Василівна  с.Луковиця.

9. Про стан виконання батьківських обов’язків мати Тома Світлана Петрівна відносно неповнолітньої доньки  Тома Северина Дмитрівна, та малолітнього сина Тома Василь Іванович,  с. Горбова.

10. Про стан виконання батьківських обов’язків Лівінський Василь Михайлович

Лівінська Маргарита Валеріївна, відносно малолітніх дітей  Рудінок Олександра Олексійовича Рудінок Ольги Анатоліївни Рудінок Маргарити Анатоліївни, Рудінок Іванни Анатоліївни Рудінок Дар'ї  Анатоліївни Рудінок Даніїла   Анатолійовича Рудінок Анатолія   Анатолійовича с. Цурень.

11.  Про виконання Рішення ВК Острицької сільської ради від 22.07.2021 року № 90 «Про встановлення піклування над Осачук Марії Георгіївні  стосовно піклувальником Дирда Домініка Георгіївна виконання обов’язків піклування над дитини-сиротою Осачук Марії Георгіївні с. Остриця.