День Святого Миколая, що з прадавніх часів вважається символом добра, любові й милосердя, мабуть, найбажаніший день у році як для малечі, так і для дітей старшого віку.

Дата: 06.12.2021 15:41

З метою приділення додаткової уваги дітям, що з тих чи інших причин опинились у нелегкій життєвій ситуації, за рахунок спонсора – ФОП Верега Оксани Дмитрівни та Павла Верега, спільно з начальником служби у справах дітей Острицької сільської ради  Прескуре Анжелою Степанівною, придбано продуктові набори, святкові подарунки  та привітали дітей з наступаючим святом - Днем Святого Миколая.