В Острицькій сільській раді відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини, на засіданні комісії обговорювались питання:

Дата: 16.11.2021 12:28

1. Про затвердження «ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПЛАН соціального захисту дитини, яка перебуває в складних життєвих обставинах, дитини, яка залишилася без батьківського піклування, дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування», та проживають на території Острицької територіальної громади (згідно додатку).

2. Про доцільність/недоцільність позбавлення батьківських прав Гросу В. громадянина Молдови, мешканця села Горбова відносно малолітнього Гросу Габріеля Вадімовича  15.10.2019 р.н..

3. Про стан виконання батьківських обов’язків Кобан Анна Дмитріна с. Остриця, Чернівецького району Чернівецької області відносно малолітньої дитини  Чолан Марії  В’ячеславівна, 04.09.2012 р.н.. Повідомлення ВП № 4 м.Герца від 10.11.2021року.

4. Про надання дозволу Паладян Ірини Іванівні та Паладян Василю Івановичу батьки-виховатилі на відчуження майна транспортного засобу (легкового автомобіля), який є власністю малолітніх дітей Кіцак Катерину Валеріївну 01 січня 2008 р.н., Кіцак Арсенія Валерійовича 01 січня 2008 р.н. та Кіцак Крістіну Валеріївну 08 грудня 2016 р.н., мешканці с.Остриця Чернівецького району Чернівецької області..

5. Про стан виконання батьківських обов’язків  Бурла Віолета Тодорівна  с. Велико Буда Чернівецького району Чернівецької області, по відношенню до малолітніх дітей Бурла Георгій Петрович 17.03.2014р.н., Оаня Надія Петрівна 07.04.2012р.н., Мастей Олександра Василівна 01.01.2017 р.н..