Виїздний прийом громадян у с.Велика Буда та Мала Буда

Дата: 15.11.2021 13:27

12.11.2021 у селі Велика Буда та Мала Буда проводив виїзний прийом громадян голова  Острицької сільської ради Василь ЦУРКАН.

До голови звернулися жителі села з питаннями щодо заміни опор електропостачання у церкві с.Велика Буда, отримання земельних ділянок для ведення особистого сільського господарства,.

Особливу увагу жителі звернули на ремонт відрізку дороги Станівці – Петрашівка – Байраки – Велика Буда – Годинівка – Горбова – км 14+300 – 17+900 між населеними пунктами Годинівка – Мала Буда

Голова Острицької сільської ради Василь ЦУРКАН надав  змістовні роз’яснення з приводу даних питань.

Також у рамках виїздного прийому громадян, сільський голова відвідав ОЗ «Великобудський ліцей» з перевіркою ходу роботи відновлення харчоблоку який ремонтується за рахунок проекту «Спроможна школа для кращих результатів».

Фото без описуФото без опису