Заступник голови Острицької сільської ради Дан КРИШМАРУ та в.о. начальника служби у справах дітей Анжела ПРЕСКУРЕ привітали сім’ю Чокобок з Днем усиновлення.

Дата: 01.10.2021 10:49

Родина Чокобок мешкає у селі Банчени Чернівецького району. Їхній дитячий будинок сімейного типу був створений у травні 2020 року. Батьки та дітлахи отримали подарунки, солодощі та привітання і побажання.

«Ваш ДБСТ був створений нещодавно, але ми впевнені, що ваша любов та турбота дасть гідний результат. Ваші діти отримують вдосталь тепла та справжнього сімейного залишку. Ми безмежно вдячні за Вашу велику справу. Ви даєте кожній дитині найважливіше – можливість мати люблячу сім’ю.

Наразі в родині Чокобок виховується 7 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Також сім’я виховує 1 власну дитину.