ОБСТЕЖЕННЯ УМОВ ПРОЖИВАННЯ СІМ'Ї САВИНОВ

Дата: 28.09.2021 11:46

ОБСТЕЖЕННЯ УМОВ ПРОЖИВАННЯ

22.09.2021 року комісією у складі в.о.начальника служби у справах дітей Прескуре А.С., начальник відділу соціальної підтримки для сім ї, дітей та молоді Центру надання соціальних послуг Герцаївської міської ради Майковская М.Т., заступник голови Острицької сільської ради Кришмару Д.Т., головний інспектор ВЗНС ЧРУ ГУДСНС України у Чернівецькій області Гульчак Ю., та ДОПСПВП № 4 (м.Герца) ЧРУ ГУНП в Чернівецькій області лейтенант поліції Анікулоєо К.Г. проведено повторне обстеження умов проживання сім’ї Савинов село Луковиця . В результаті  виявлено, що у  будинку повна антисанітарія, безлад, речи розкидані, відсутні продукти харчування, , відсутні засоби гігієни, немає ванної кімнати або місце для гігієни,  у дітей відсутні окремі ліжка для сну, без білизни, домашні меблі небезпечні та непридатні для використання, на стінах присутні тріщини, піль, сажа, павутина, відсутні гардини на вікнах, відсутні шибки у вікнах,  пошкоджений телевізор; підлоги нічим не покриті  брудні, відчувається неприємний запах (диму, плеснові), розкидані пляшки від горілки, у холодильнику відсутні продукти харчування. Їжу готують на печі у будинку.    Існує загроза пожежі в будинку. Піч, в якій розпалюють вогонь, в аварійному стані. Для розвитку та виховання дітей відсутні житлові  умови проживання, наражають дітей на постійну небезпеку.

Висновок комісії : що з 05.08.2021 року по 22.09.2021 року батьки не створили умови для розвитку та виховання дітей, відсутні житлові умови проживання, наражають дітей на постійну небезпеку, існує  загрози життю та здоров’я  дітей.