Підготовка до нового навчального року.

Дата: 20.08.2021 15:56

Підготовка до нового навчального року

Згідно розпорядження сільського голови від 30 червня 2021 року №112-ОД "Про підготовку закладів освіти Острицької сільської ради до нового 2021/2022 н.р та роботи в осінньо-зимовий період 19-20 серпня був здійснений об'їзд всіх закладів освіти громади з метою перевірки стану їх готовності до початку навчального процесу.

Під час відвідування закладів комісія оглянула кабінети, приміщення, харчоблоки, спортивні зали та майданчики.

Надано відповідні рекомендації щодо покращенння якості надання освітніх послуг дітям громади.