ОГОЛОШЕННЯ про відбір кандидатів на заміщення вакантної посаду директора Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Острицької сільської ради

Дата: 05.08.2021 15:24

ОГОЛОШЕННЯ

Острицька сільська рада оголошує відбір кандидатів на заміщення вакантної посади директора Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників». Для розгляду питання призначення на посаду директора на ім’я сільського голови подається відповідна заява. До заяви додаються наступні документи:

• автобіографія;
  • копія документу про освіту;
  • копія трудової книжки;
  • копія паспорта;
  • копія ідентифікаційного номера;
  • особовий листок з обліку кадрів;
  • згода на збір та обробку персональних даних;
  • пропозиції кандидата щодо ефективності діяльності, перспектив розвитку об?єкта;

Заяви подані без відповідних документів до розгляду не приймаються.

Всі документи подаються державною мовою.

Громадяни України, які бажають взяти участь у відборі, подають необхідні документи протягом 15 календарних днів з дня оприлюднення цього оголошення.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)