На Буковині серед зареєстрованих безробітних 56% жінок

Дата: 07.05.2021 13:02

З початку року у Чернівецькій області статус безробітного мали 12853 особи. Серед зареєстрованих безробітних 7209 жінок та 5644 чоловіків. Служба зайнятості допомогла знайти роботу для 2058 шукачів роботи.

До звернення у службу зайнятості більшість жінок працювали у державному управлінні, торгівлі та сфері охорони здоров’я: бухгалтерами,   продавчинями, кухарями, прибиральницями службових приміщень, молодшими медичними сестрами.

Чоловіки працювали у переробній промисловості, державному управлінні та сільському господарстві: директорами, охоронниками, військовослужбовцями, водіями автотранспортних засобів, підсобними робітниками, трактористами, робітниками з комплексного обслуговування виробництва.

• Станом на 1 травня 2021 року на обліку перебуває 7915 безробітних, допомогу отримують 6858 осіб, – зазначає заступниця директора Чернівецького обласного центру зайнятості Жанна Труфіна.

Нагадаємо, у Чернівецькій області спостерігається дефіцит кадрів за такими професіями: інспектор, слюсар, майстер виробничого навчання, токар, лікар медицини невідкладних станів, технік з обслуговування інженерно-технічних засобів охорони, контролер та слюсар-електрик.