Новорічна композиція

Дата: 17.12.2020 14:12

З 11.12.2020 по 16.12.2020 року на базі Острицької сільської ради відбувся територіальний етап «Новорічної композиції»

На розгляд журі гуртківці закладів освіти Острицької сільської ради  представили понад 50 робіт за напрямками: стилізована ялинка, новорічний букет, новорічна композиція, новорічний вінок, сюжетна композиція, флористична новорічна картина чи колаж, новорічний подарунок.

Основною метою конкурсу є пропаганда серед молоді бережливого ставлення до природи; розвиток творчоі та пізнавальноі діяльності молоді; формування практичних умінь по виготовленню новорічно – різдвяних композицій.

Роботи переможців територіального етапу «Новорічної композиції» відправленні до Чернівецького обласного краєзнавчого музею для участі в подальшому етапі конкурсу.