Острицька громада

Чернівецька область, Чернівецький район

МОН ПРОПОНУЄ ДЛЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ПРОЄКТ НАКАЗУ «ДЕЯКІ ПИТАННЯ ПЕРЕВЕДЕННЯ УЧНІВ НА НАСТУПНИЙ РІК НАВЧАННЯ»

Дата: 19.11.2020 15:49
Кількість переглядів: 149

Міністерство освіти і науки України пропонує для громадського обговорення проєкт наказу «Деякі питання переведення учнів на наступний рік навчання» розроблено з метою удосконалення правового регулювання діяльності спеціалізованих закладів наукового спрямування, а також створення умов для переведення учнів на наступний рік навчання в державних та комунальних наукових ліцеях.

Проєктом акта запропоновано визначити особливості переведення учнів на наступний рік навчання в державних та комунальних наукових ліцеях. Наказом МОН від 14.07.2015 № 762, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 30.07.2015 за № 924/27369, затверджено Порядок переведення учнів (вихованців) закладу загальної середньої освіти до наступного класу (у редакції наказу Міністерства освіти і науки України від 08.05.2019 № 621), який встановлює умови та процедуру переведення учнів (вихованців) закладу загальної середньої освіти до наступного класу. Тому необхідно внести зміну до вказаного Порядку переведення учнів (вихованців) закладу загальної середньої освіти до наступного класу та вивести учнів наукових ліцеїв з-під сфери його правового регулювання, а також внести інші зміни, зумовлені набранням чинності Закону України «Про повну загальну середню освіту».

Пропозиції та зауваження до проєкту просимо надсилати на е-пошту b_kudrenko@mon.gov.ua до 11 грудня 2020 року з темою повідомлення «Громадське обговорення. Переведення учнів», (Богдан Кудренко державний експерт експертної групи з питань освітнього процесу директорату шкільної освіти).

Джерело; сайт МОН України

Закрито на ремонт. Учні Криворізької 17-ї школи розпочнуть навчальний рік в  іншому закладі | РУДАНА

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь