Дата: 02.11.2020 14:57

За підсумками конкурсу подати на розгляд сільського голови кандидатуру Андрієша Олександра івановича на посаду директора Горбівської   загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Острицької сільської ради Герцаївського району Чернівецької області строком на 2 роки за контрактом. Після закінчення строку дії такого строкового трудового договору (2 роки) та за умови належного його виконання, сторони мають право продовжити строк дії відповідного строкового договору ще на чотири роки без проведення конкурсу.

https://rada.info/upload/users_files/04418417/f55876113425e79a005cdfecbd4bcbe4.pdf - протокол №2