ДО УВАГИ ДИРЕКТОРІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ!

Дата: 15.06.2020 19:39

???? НАГАДУЄМО! СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ ЗАКЛАДУ - обов’язковий документ, який визначає цілеспрямовану спільну діяльність адміністрації та педагогічного колективу, спрямовану на ПІДВИЩЕННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ. Наявність та якість цього документу є критерієм оцінювання управлінських процесів закладу в системі інституційного аудиту.

???? Розроблення стратегії розвитку закладу загальної середньої освіти – процедура проектування бажаного стану ЗЗСО????, що містить МІСІЮ, ЦІННОСТІ, ОСНОВНІ ПРИНЦИПИ ДІЯЛЬНОСТІ, ЦІЛІ, ВІЗІЮ (бачення майбутнього) та конкретні ЗАХОДИ з реалізації стратегії.

Відповідно до статті 3??8?? Закону України «Про повну загальну середню освіту» керівник ЗЗСО забезпечує розроблення та виконання стратегії розвитку закладу і щороку на загальних зборах (конференції) колективу звітує про її виконання.

У пункті 2?? статті 3??7?? Закону України "Про повну загальну середню освіту" йдеться: "Засновник закладу загальної середньої освіти або уповноважений ним орган (посадова особа):
???? затверджує за поданням закладу загальної середньої освіти стратегію розвитку такого закладу;
???? фінансує виконання стратегії розвитку закладу загальної середньої освіти (крім приватних та корпоративних закладів загальної середньої освіти), у тому числі здійснення інноваційної діяльності закладом освіти».

НА ДОПОМОГУ ОСВІТНІМ МЕНЕДЖЕРАМ??
???? Командою управління Державної служби якості освіти у Чернівецькій області напрацьовано МЕТОДИЧНІ ПОРАДИ щодо створення СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ЗАКЛАДУ.
???? Матеріали - за посиланням: https://drive.google.com/…/1TVJ_qXc9Dmi0gZNfApd48JHsVZGP_nc…