Острицька громада

Чернівецька область, Чернівецький район

МОН ПРОПОНУЄ ДЛЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ПРОЄКТ ПОСТАНОВИ КМУ «ПРО ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ДЕЯКИХ ПОСТАНОВ КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ»

Дата: 01.06.2020 09:03
Кількість переглядів: 152

МОН підготувало проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», яким передбачається внести зміни до постанов КМУ від 23 квітня 2003 р. № 585 «Про встановлення тривалості здобуття освіти у закладах загальної середньої освіти для дітей з особливими освітніми потребами» та від 12 липня 2017 р. № 545 «Про затвердження Положення про інклюзивно-ресурсний центр» в частині забезпечення механізмів подовження тривалості здобуття початкової та базової загальної середньої освіти. Запропоновані зміни передбачають встановлення чіткого механізму подовження тривалості здобуття та встановлюють зв'язок між діями команди психолого-педагогічного супроводу дитини з особливими освітніми потребами та інклюзивно-ресурсним центром.

Зауваження та пропозиції до проєкту акта пропонується направляти до 16 червня 2020 року поштою та електронною поштою за адресами: Міністерство освіти і науки України, директорат дошкільної, позашкільної та інклюзивної освіти, пр. Перемоги, 10, м. Київ, 01135 та на e-mail nabochenko@mon.gov.ua.

джерело: МОН України

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь