НАЦІОНАЛЬНА СТРАТЕГІЯ РОЗБУДОВИ БЕЗПЕЧНОГО І ЗДОРОВОГО ОСВІТНЬОГО СЕРЕДОВИЩА У НОВІЙ УКРАЇНСЬКІЙ ШКОЛІ

Дата: 27.05.2020 17:33

Про це йдеться в Указі Президента України № №195/2020 від 25 травня 2020 року.

НАЦІОНАЛЬНА СТРАТЕГІЯ розроблена задля формування:

???? безпечних, комфортних та здорових умов навчання в закладах освіти;

???? освітнього середовища, яке забезпечує оволодіння учнями компетентностями, необхідними для життя;

???? культури безпечної та здорової поведінки.

«Формування безпечного та здорового освітнього середовища сприятиме кращій реалізації інтелектуального, фізичного, соціального та емоційного розвитку учнів, їх потенціалу, а також матиме позитивний вплив на стан громадського здоров’я, економіки та демографії в цілому в Україні», - йдеться у Національній стратегії.

Формування та застосування учнями компетентностей, необхідних для здорового та безпечного життя, сприятиме досягненню глобальних цілей сталого розвитку, проголошених ООН (резолюція Генеральної Асамблеї ООН від 25 вересня 2015 року № 70/1) і підтриманих Україною відповідно до Указу Президента України від 30 вересня 2019 року № 722 “Про Цілі сталого розвитку України на період до 2030 року”.

Ознайомитися із Національною стратегією розбудови безпечного і здорового освітнього середовища у НУШ можна за посиланням: https://www.president.gov.ua/documents/1952020-33789

Джерело УДСЯО в Чернівецькій області