Річний звіт директора закладу освіти

Дата: 19.05.2020 09:11

Ми стверджуємо, що в роботі директора закладу освіти:

Найоб’ємніший документ – ЗВІТ??

Найважчий у підготовці – ЗВІТ ??

Найвідповідальніший – ЗВІТ ??

Найважливіший для планування – ЗВІТ ??

Иоганн В. Гете свого часу писав: «Найбільша помилка - здаватися собі більш значущим, ніж ти є насправді, та цінувати себе менше, ніж вартуєш».

Оновлене освітнє законодавство виводить звіт директора у категорію критичних та стратегічних документів. За результатами ЗВІТУ ДИРЕКТОРА:

???? розробляється чи корегується стратегія розвитку закладу;

???? вносяться зміни у фінансування;

????змінюється #внутрішнясистемазабезпеченняякостіосвіти;

????засновники, педагогічний колектив, піклувальна рада можуть ініціювати позаплановий інституційний аудит тощо.

Звіт директора відповідно до статті 3??0?? Закону України «Про освіту» ОБОВ’ЯЗКОВО ОПРИЛЮДНЮЄТЬСЯ НА САЙТІ закладу освіти або засновника.

Шановні КЕРІВНИКИ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ, рекомендуємо Вам переглянути відео????

З нами Вам буде легше зрозуміти суть, логіку та формування основного документу школи за наслідками #самооцінювання

https://www.facebook.com/CHERNIVTSI.SQEua/videos/689926058450763 - річний звіт директора закладу освіти

Джерело: Управління Державної служби якості освіти в Чернівецькій області