Творчий звіт вчителів, які атестуються у 2019-2020 н.р.

Дата: 14.03.2020 22:22

Творчий звіт – це форма представлення досвіду, що відображає цілісну систему роботи педагога за рішенням педагогічних, психологічних проблем. Головна мета якого полягає у тому, щоб уявити результати методичної діяльності з обраної проблеми або теми, професійну компетентність та провести самоаналіз  педагогічної діяльності.

Завданням педагога, зацікавленого в результатах своєї праці, є постійний творчий пошук, системна робота, апробація нових, нетрадиційних форм і прийомів навчання та виховання і, водночас, вдосконалення та відшліфування давно відомих, традиційних.

Досягнення висот педагогічної майстерності потребує максимальних особистих зусиль, енергії, природних нахилів і здібностей, величезної працездатності і, найголовніше, – безмежне бажання стати педагогом-майстром.

13 березня 2020 року о 1000 на базі Остирцької сільської ради відбувся   творчий звіт вчителів, які атестуються та претендують на

присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії»

педзвання «старший вчитель»

педзвання «вчитель-методист».

Свої творчі пошуки та надбання, свій педагогічний досвід, використання передових ідей та інноваційних технологій, які впроваджувалися протягом кількох років, вчителі вирішили презентувати у формі презентації.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису