проект рішення про місцеві податки і збори на 2021 рік

ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

_______ сесія VII скликання

РІШЕННЯ

___________ 2020  року                                                     № _________

Про місцеві  податки та збори на 2021 рік

на території Острицької сільської ради

Відповідно до статей 10, 12, 265, 266, 267, 269-289, 293 Податкового Кодексу України, п.24 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»", Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Встановити з 01.01.2021 року на території  Острицької сільської ради податок на майно, зокрема:

- податок на нерухоме майно,  відмінне від земельної ділянки визначивши його елементи згідно додатку 1,

- транспортний податок визначивши його елементи згідно додатку 2

2. Встановити на території Острицької сільської ради ставки туристичного збору визначивши його елементи згідно додатку 3.

3. Встановити, що в 2021 році плата за землю на території сільської ради справляється відповідно до норм Податкового кодексу України,  із застосуванням ставок по платі за землю, які діяли до 1 грудня 2020 року з урахуванням індексу інфляції за 2020 рік визначивши його елементи згідно додатку 4.

3.1. Звільнити від сплати земельного податку за 2021 рік дошкільні та загальноосвітні навчальні заклади незалежно від форми власності і джерел фінансування, заклади культури, науки крім національних та державних дендрологічних парків), освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, фізичної культури та спорту, які повністю утримуються за рахунок коштів державного або місцевих бюджетів.

4. Встановити, що в 2021 році сплата єдиного податку юридичними особами та фізичними особами-підприємцями здійснюється відповідно до правових засад визначених Податковому кодексу України визначивши його елементи згідно додатку 5.

5. Встановити, що місцеві податки та збори, встановлені цим рішенням, вводяться в дію з 01 січня 2021 року.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.

Сільський голова                                        В.Г.Цуркан