Учитель року - 2020.

Дата: 28.02.2020 21:47

Сьогодні підведено підсумки Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2020».

«Учасники конкурсу – надзвичайно мудрі і по-сучасному креативні педагоги, які свідомо йдуть у ногу з часом і, незважаючи на труднощі сьогодення, роблять усе, щоб пробуджувати у своїх учнів палке прагнення до знань і до навчання»

Висловлюємо щиру подяку Аштефкулес Н.Д. за творчий ентузіазм, незгасне бажання досягти вершин професійної майстерності.

Безперечно, приємно і важливо мати визнання колег, високопрофесійних спеціалістів, здатних об'єктивно оцінити твою роботу. Але якою високою не була б та оцінка, найвищий бал учителю можуть поставити тільки учні, вихованці.

Мільйон призів не замінять посмішки дитини та вдячності батьків. Це сенс життя справжнього Учителя.