60-ий міжнародний етнофестиваль зимового фольклору м. Птуй.

Дата: 18.02.2020 19:28

13-16 лютого 2020 року в Словенії, в місті Птуй відбувся 60-ий міжнародний етнофестиваль зимового фольклору, де Україну представляв колектив «Гіочелул», керівник Марія Буздуга (заслужений працівник культури України) БНТД с. Горбова, Острицької ОТГ.

Гучними оплесками зустрічали глядачі наш колектив, який гідно виступив на етнокарнавалі, показуючи традиційні зимові звичаї та обряди, які ми зберігаємо понад 100 років.

Щиро дякуємо за запрошення та організацію пані Оксана Лелюк засновниці фестивалю "Маланка-Фест" у м. Чернівці та голові Острицької сільської ради Vasil Turcan за підтримку та фінансування транспорту.