Острицька громада

Чернівецька область, Чернівецький район

ПРОЕКТ рішення Про внесення змін до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів у 2020 році

Дата: 17.02.2020 20:01
Кількість переглядів: 210

ПРОЕКТ:

Фото без опису

УКРАЇНА

ОСТРИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ГЕРЦАЇВСЬКОГО РАЙОНУ

ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

_________  СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ

 

РІШЕННЯ

___ ________ 2020   року                                                   № ______

 

Про внесення змін до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів у 2020 році

 

Відповідно до вимог ст.ст. 7, 32 Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності ” від 11.09.2003 року № 1160-ІУ, з метою прийняття виважених рішень направлених на регулювання  господарських відносин на території громади з урахуванням максимально можливих позитивних результатів, спрямованих на забезпечення балансу інтересів суб’єктів господарювання, громадян та влади, а також адміністративних відносин між регуляторними органами та суб’єктами господарювання, керуючись ст.25 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, сільська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

         1. Внести зміни до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Острицької сільської ради на 2020 рік,  а саме додаток до рішення  викласти в новій редакції (додається).

          2.Відповідальним за розроблення проектів регуляторних актів забезпечити своєчасну підготовку регуляторних актів відповідно до затвердженого плану.

          3. Покласти обов’язки на секретаря Острицької сільської ради Григоршиця Д.Г. оприлюднити план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів у 2020 році в новій редакції.

          4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника сільського голови відповідно  до розподілу функціональних обов'язків та постійну комісію з питань фінансів, бюджету, планування соціально – економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.

 

 

Сільській голова                                  В.Г.Цуркан

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь