ІНСТРУКЦІЯ про заходи пожежної безпеки в місцях масового перебування людей

Дата: 29.01.2020 20:56

ІНСТРУКЦІЯ

про заходи пожежної безпеки в місцях масового перебування людей

У РАЗІ ВИНИКНЕННЯ ПОЖЕЖІ:

• Оцініть обстановку, переконайтеся в наявності реальної небезпеки, з’ясуйте, звідки вона виходить, потім спокійно, без паніки починайте рухатися у зворотній бік, прямуючи до виходу.
  • Евакуацію з місця пожежі проводьте через заздалегідь визначені виходи, ніколи не користуйтеся ліфтом.
  • Пригніться якомога нижче, намагаючись вибратися з будівлі якнайшвидше.
  • Якщо ви відчуваєте підвищення навколишньої температури, значить, ви наближаєтеся до небезпечної зони, і краще всього в цій ситуації повернути назад.
  • Обмотайте обличчя і відкриті ділянки тіла вологими ганчірками або одягом, щоб дихати через них. Не заходьте туди, де велика концентрація диму.
  • Якщо перед вами зачинені двері, попередньо торкніться ручки тильною стороною долоні. Якщо вона не гаряча, відчиніть двері і перевірте, чи є в сусідньому приміщенні дим або вогонь, після цього проходьте.
  • Якщо ручка дверей або самі двері гарячі, ніколи не відчиняйте їх.
  • Якщо ви не можете вибратися з будівлі, подайте сигнал рятувальникам, кричати при цьому слід тільки в крайньому випадку, тому що ви можете задихнутися від диму. Найкраще кликати на допомогу, розмахуючи з вікна якимось одягом або предметом.
  • Повідомити про пожежу в 13 ДПРЧ м.Герца  за номерами 101 АБО 2-10-01;
  • розпочати гасіння пожежі за допомогою вогнегасників, внутрішніх пожежних кранів, піску та інших засобів

ВИКЛИКАЮЧИ  ПОЖЕЖНУ ЧАСТИНУ СЛІД ПОВІДОМИТИ:

• Що горить;
  • Точну адресу місця пожежі
  • П.І.Б. та номер особи що повідомляє про пожежу
  • Пожежні автомобілі, які прибувають слід зустріти на вулиці та показати найближчий шлях до місця виникнення пожежіФото без опису