Акція «16 днів проти насильства» в Острицькій ЗОШ І-ІІІст.

Дата: 13.12.2019 19:38

На виконання листа Острицької сільської ради від 20.11.2019 р.

№ 1553 «Про проведення щорічної акції «16 днів проти насильства»» в Острицькій ЗОШ I-III ст. протягом 16 днів  проведені наступні заходи:

Практичним психологом школи Галатюк О.В.:

• Заняття – тренінг «Геть насильство над дітьми»  ( 7,8 кл).
  • Психологічна гра:  «Мій гендерний дисплей»  (9-10кл.).
  • Разом із ЗДНВР Тодерян А.І. перегляд відео презентації на тему: «Насильство. Види насильства. Як себе захистити?» (8-9 кл.)
  • Перегляд відеоролику:  «Про добро» (4-7кл.)
  • Проведені бесіди «Шляхи вирішення конфліктів» (5-7кл)
  • Створення із дітьми колажу «Стоп насильство!», «Ми проти насильства» (7-8кл.)
  • Разом із медичною сестрою Придій Н.В. 02.12.2019 проведені виховні бесіди  та презентації з нагоди Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, за темою: «Обери життя», «СНІД – загроза для людства»(8-11кл).
  • Проведено анкетування старшокласників «Моє життя в сім`ї та школі» (10-11кл.)
  • Години спілкування на теми: «Ми– різні – ми рівні»(5-6 кл.), «Рівність прав чоловіків і жінок», «Доброзичливі стосунки з оточуючими»»,  «Людина дар, а не товар» (7-8кл.)

Класними керівниками:

• Виховні години на теми: «Єдність прав і обов'язків», «Насильство серед нас»(8-9 кл.), «Посієш вчинок – виросте звичка (1-4 кл.)», «Взаємовідносини в сім`ї» (7 кл.), «Дружба починається з усмішки»(5кл), «Захист прав дітей у нашій державі» (5-9кл.), «Я – волонтер!» (10кл.)
  • Презентація  «Життя без насильства», « Я – волонтер», «Життя без насилля. Все в наших руках»(10-11кл)
  • 3 грудня проведені уроки доброти на тему: «Дивіться на нас, як на рівних»(5-9кл).

Вчителем правознавства Ютиш В.М.:

• Бесіди – «Роковини інциденту в Монреалі»

Вчителем предмету «Захисту Вітчизни» Швецем А.Ф.: 5 грудня, бесіда «Я волонтер! І я цим пишаюсь!» (10-11кл.)

Педагогом- організатором школи Боднараш В.В.: Флеш-моб «Я проти насильства»

Вчителем  образотворчого мистецтва Кібак М.І.: виставка малюнків «Ми-проти насильства»

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису