Перший зональний районний тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2020» у номінації «Початкові класи»

Дата: 20.11.2019 21:40

Відповідно до наказу ВОМС Герцаївської РДА від 31.10.2019 №198 «Про організаційно-практичне забезпечення підготовки, проведення першого зонального районного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2020» у номінаціях  «Початкові класи» та «Хімія» у 2019/2020 н.р. на базі ЗЗСО Герцаївського району», 19 листопада на базі ОЗ Тернавський НВК пройшов перший зональний тур конкурсу «Учитель року-2020» у номінації «Початкові класи» у 2019/2020 навчальному році. Острицька ОТГ була представлена вчителем початкових класів Горбівської ЗОШ І-ІІІст – Ашьефкулес Н.Д., яка в підсумку стала переможницею першого зонального туру.

Складними й напруженими були конкурсні дні, кожен із учасників показав високий  фаховий та професійний рівень, щедро ділився з колегами своїми педагогічними здобутками, демонстрував нові педагогічні ідеї, шукав свою педагогічну стежку до душі й серця кожного учня під час проведення конкурсного уроку.

Від імені Острицької сільської ради та всієї педагогічної спільноти щиро вітаємо з перемогою та зичимо міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії, оптимізму, творчих здобутків, сили та наснаги у виконанні почесної місії вчителя – творінні добра, навчанні та вихованні учнівської молоді.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису