Годинівський НВК. День туризма.

Дата: 28.09.2019 14:03

Всесвітній день туризму - свято, що відзначається щорічно 27 вересня з метою пропаганди туризму, висвітлення його внеску в економіку світової спільноти, розвитку зв’язків між народами різних країн, формування здорового способу життя, розширення кругозору дітей та юнацтва

В нашій школі відзначався цей день особливо весело і цікаво. Адже учні мали змогу взяти участь не лише в туристичній естафеті, а й спробувати себе в ролі туристів, які вирушили в подорож за скарбами.

Основні заходи Дня туризму проводяться на свіжому повітрі та передбачають активний і змістовний відпочинок дітей в різних формах.

У зв’язку з цим в Годинівському НВК провели наступні заходи:

• похід учнів 10 класу, разом з класним керівником до лісу, у якому учні навчилися збирати хмиз для багаття,  розпалювати багаття, готувати їжу на природі. Також у ході походу учні зрозуміли правила поведінки у лісі ( загасити багаття, зібрати сміття).
  • екскурсія учнів 9 класу, разом з класним керівником «Видатними місцями Чернівців»;
  • конкурс малюнків учнів 1-4 класів;
  • конкурс-квест «Скарбами шкільного подвір’я».

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису