Румунська мова – наша домівка

Дата: 01.09.2019 19:52

Мова  –  духовний  скарб  нації. Вона є  найголовнішою ознакою народу,  що  дає  йому право називатися нацією. Саме мова формує і визначає  свідомість,  творить  людину,  культуру,  історію.
         31 серпня 2019 року у приміщенні Чернівецької обласної філармонії ім. Д. Гнатюка відбулось святкування Дня  румунської мови «Румунська мова – наша домівка».

У святковому концерті виступив аматорський колектив «Гіочелул», керівник Марія Буздуга (заслужений працівник культури України), Горбівського БНТД, Герцаївського району, Острицької ОТГ.