Серпнева конференція педагогічних працівників.

Дата: 29.08.2019 15:29

29 серпня 2019 року  на базі Острицької ЗОШ І-ІІІст відбулася серпнева конференція педагогічних працівників Острицької сільської ради, темою якої цьогоріч стала «Якісні освітні послуги – приорітетний вектор розвитку освіти».

Організатором заходу – гуманітарний відділ (освіти, культури, молоді та спорту).

Участь у конференції взяли понад 50 вчителів з усіх ЗЗСО, ЗДО нашой громади.

Звертаючись до присутніх, начальник гуманітарного ділу (освіти, культури, молоді та спорту) Андрієш О.І. зазначив:  - Стратегічним завданням діяльності гуманітарного відділу і закладів освіти визначено надання якісних освітніх послуг, вболівання про майбутнє покоління, створення комфортних умов для розвитку дітей, співпрацю з органами місцевого самоврядування та громадою у вирішенні ключових питань розвитку освіти ОТГ.

З вітальним словом до вичтелів звернулися: Голова Острицької сільської ради – В.Г.Цуркан; заступник сільського голови – Д.Т.Кришмару; в.о. старост старостинських округів №1,3 – Ястремська Л.В., Ботлунг В.В.; голова профспілкової організації вчителів Герцаївського району – М.І.Чоропіта – які зазначили що - володіння новітніми ефективними методиками, які розвивають компетентності і зберігають мотивацію учнів до навчання, – одне з основних завдань підготовки вчителя. Адже він, насамперед, реалізує індивідуальну освітню траєкторію учня.

.

На завершення яскравим акордом заходу стала церемонія нагородження  вчителів які у 2018-2019 н.р. здобули найкращі результати в сфері освіти, культури, спорту.

День минув плідно та насичено. Цьогорічна серпнева конференція педагогічних працівників підвела підсумки першого року впровадження Нової української школи, окреслила досягнення та проблеми, що турбують педагогічних працівників та керівників закладів освіти в умовах реформування освітньої галузі, визначила стан та перспективи розвитку освітянської галузі, дала старт новому навчальному року.