Турнір з мініфутболу серед ветеранів (вікова категорія 40+) серед сіл Острицької ОТГ

Дата: 07.07.2019 17:17

У неділю 07 липня у с.Горбова відбувся перший турнір з мініфутболу серед ветеранів (вікова категорія 40+) серед сіл Острицької ОТГ.

Організатором турніру виступила Острицька сільська рада. Численні глядачі стали свідками змістовного футболу та по спортивному безкомпромісної боротьби у виконанні суперників. В турнірі брали участь ветерани футболу всіх сіл Острицької ОТГ. У підсумку, перемогу в турнірі зуміли вибороти гравці команди с.Остриця, друге місце зайняли футболісти с.Годинівка, третіми стали гравці с.Горбова.

По закінченню турніру заступник сільського голови Д.Т.Кришмару, начальник гуманітарного відділу (освіти, культури, молоді та спорту) Андрієш О.І., вчитель фізичного виховання Горбівської ЗОШ І-ІІІст Антонюк Г.І. – подякували учасникам турніру за цікавий футбол, побажали успіхів у майбутньому та відзначили найкращих гравців турніру.

Переможці та призери були нагороджені кубками та мячами та грамотами.