В літні пригоди з цікавою книжкою.

Дата: 08.06.2019 22:07

Перший літній день в Горбівській сільській бібліотеці розпочався з чудового свята – Міжнародного дня захисту дітей, свята, яке нагадує дорослим, що треба більше  піклуватися про дітей, уважніше ставитися до проблем маленької людини. Оскільки цей день співпадає з початком літніх канікул, то й хотілось створити особливу, радісну атмосферу для своїх маленьких користувачів.
Під час заходу діти змагалися в різноманітних конкурсах,  відгадували загадки, розв’язували інтелектуальні задачі, малювали на асфальті, переглянули різні фільми, та ознайомились з книжково-ілюстративною виставкою «Усі барви дитинства».

Приємно, що діти отримали море задоволення і незабутніх вражень. Було багато радісних посмішок, протягом всього заходу панувала атмосфера гарного настрою. Таким і має бути свято.
Фото без описуФото без опису