Кубок с.Годинівка з футболу.

Дата: 09.05.2019 22:36

9 травня 2019 на стадіоні с.Годинівка традиційно відбулися змагання з футболу на Кубок с.Годинівка між командами: с. Годинівка, с.Остриця, с.Хряцька. Згідно жеребкування першими зустрілися команди с.Годинівка та с.Хряцька. В результаті  матч закінчився бойовою нічиєю 1-1. У другому матчі господарі турніру футболісти с.Годинівка зустрілися з футболістами с.Остриця, де переможцями стали гості (с.Остриця) 2-3. В останньому матчі зустрілися команди с.Хряцька та с.Остриця. Матч закінчився у ніччю 0-0.

Переможцями турніру стали футболісти с.Остриця, друге місце зайняли футболісти с.Хряцька, третіми стали господарі с.Годинівка.

Організатори змагань також визначили кращого воротаря та кращого гравця змагань, кращого півзахисника, кращого захисника, кращого нападника, кращий гол турніру..

Особливо хочеться подякувати Давіду Михайло та Кілару М.І. які брали активну участь в організації турніру.

Нагородження провів голова Острицької сільської ради Цуркан В.Г., в.о. старости с.Годинівка Ботлунг В.В., начальник гуманітарного відділу(освіти, культури, молоді та спорту) Андрієш О.І.