Заходи присвячені 33 роковини аварії на ЧАЕС - Острицька ЗОШ І-ІІІст.

Дата: 26.04.2019 21:08

В історії нашого народу чимало скорботних дат, спогадів, які пронизують серце гострим болем. Одна з них 26 квітня, коли над квітучим Поліссям здійнявся в нічне небо зловісний вогонь радіаційного вибуху.

У 2019 році годинник життя відраховує 33 роки Чорнобильської катастрофи. Чорною плямою стала на нашій блакитній планеті трагедія Чорнобиля. Ця біда назавжди залишиться у пам’яті людей, як застереження того, що науково-технічний прогрес може приносити і гіркі плоди.

26.04.2019 року в Острицькій ЗОШ І-ІІІ ст. проведені  заходи з нагоди Міжнародного дня пам'яті Чорнобильської катастрофи, проведені виховні години на тему: «Чорнобиль не має минулого часу», також відбулася трансляція фільму “Розщеплені на атоми” під час якої учні мали можливість побачити документальне свідчення ліквідації катастрофи.