Фізичний конкурс "Левеня - 2019" в Горбівської ЗОШ І-ІІІст.

Дата: 07.04.2019 20:42

Фізичний конкурс «Левеня» був започаткований Львівським фізико-математичним ліцеєм при Львівському національному університеті імені І.Франка у 2001 році.

У 2002 році він отримав статус Всеукраїнського фізичного конкурсу і став одним із найпоширеніших та найпопулярніших конкурсів серед учнів 7-11 класів.  Щороку зростає кількість його учасників. За цим стоїть велика організаційна робота вчителів фізики, які є координаторами конкурсу у своєму навчальному закладі.

Висловлюємо вдячність усім учителям, які організовують та проводять конкурс у своїх навчальних закладах, а також директорам шкіл, які допомогали та сприяли проведенню фізичного конкурсу «Левеня». Сподіваємось, що участь у ньому дозволить глибше зрозуміти закони розвитку Природи, здобути ґрунтовні знання з фізики та розширити кругозір, а також надіємось, що цей конкурс буде доброю підготовкою випускників шкіл до зовнішнього незалежного тестування з фізики.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису