рішення виконавчого комітету

60520 село Остриця Герцаївського  району Чернівецької області
          •                                 тел. (240)  3-63-24

Р І Ш Е Н Н Я

21  березеня   2019  року                                                           №  36

«Про  затвердження аналітичної

довідки гуманітарного відділу

(освіти,культури,    молоді та

спорту) на 2019рік.»

Керуючись  ст.32 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні» та на відповідно до плану роботи  ДОН Чернівецької ОДА від 28 грудня 2018року, виконавчий комітет  Острицької сільської ради

В И Р І Ш И В:

1. Затвердити  аналітичну довідку  щодо проведення моніторингу право виховної  роботи в ЗЗСО,  реалізацію основних напрямків діяльності бібліотек ЗЗСО, ЗДО  та довідку про стан профілактичної роботи з попередження дитячого травматизму в ЗЗСО, ЗДО  Острицької ОТГ на 2019рік.

2.  Начальнику гуманітарного відділу (освіти,культури,    молоді та спорту) О.І.Андрієш  забезпечити своєчасно виконання заходів, що передбачені даними довідками.

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника гуманітарного відділу (освіти,культури,    молоді та спорту) О.І.Андрієш.

Острицький сільський голова                                    В.Г.Цуркан