Дата: 18.03.2019 11:02

60520 село Остриця Герцаївського району Чернівецької області

Тел.. (240) 3-63-24

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

«18» березня   2019року                                                       №  71-ОС

«Про утворення конкурсної комісії з

проведення конкурсу на заміщення

вакантної  посади керівника -  головного

лікаря КНП «АЗПСМ  Святого   Великомученика

Пантелеймона» Острицької   сільської ради»

Керуючись статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, відповідно до статті 65 Господарського кодексу України,  Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров'я», постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров'я», постанови Кабінету Міністрів України від 16.10.2014 № 642 «Про затвердження Порядку укладення контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров'я та Типової форми контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров'я», враховуючи рекомендації постійних комісій сільської ради та XІХ сесія VII скликання Острицької сільської ради  від 05.03.2019року №710:

1.Утворити конкурсну комісію  з  проведення конкурсу на  заміщення вакантної посади  керівника-головного лікаря КНП «АЗПСМ  Святого   Великомученика  Пантелеймона» Острицької   сільської ради.

2. Затвердити персональний  склад конкурсної комісії з  проведення конкурсу на  заміщення вакантної посади  керівника-головного лікаря КНП «АЗПСМ  Святого   Великомученика  Пантелеймона» Острицької   сільської ради, що додається.

3. Контроль  за виконання цього розпорядження залишаю за собою.

Острицький сільський голова                                  В.Г.Цуркан